Kontakt oss

Vi vet det er vanskelig å orientere seg i profiluniverset. Derfor vil vi gjerne at du tar kontakt med oss. Under har du kontaktinfo til oss alle. Velg hvem du ønsker å kontakte, eller chat med oss i sanntid når vi er pålogget.

Mandal

Telefonnummer

+47 38 27 88 10

Adresse

Saltverket 4B
4515 Mandal

E-post

post@sorlandsreklame.no

Kristiansand

Telefonnummer

+47 38 27 88 10

Adresse

Skibåsen 42 a
4636 Kristiansand

E-post

post@sorlandsreklame.no

Send filer

Store filer kan fort bli avvist på e-post. Bruk derfor vår WeTransfer-kanal når du vil sende oss filer. 

  • Klikk på knappe under "SEND FILER"
  • Skriv inn e-post adresse til den hos oss som skal motta dine filer
  • Klikk på plusstegnet og last opp dine filer
  • Legg gjerne med en kort beskjed
SEND FILER

Folkene

Reklame og Profilering

Rune Borgen

Daglig leder & sånn
+47 488 66 429
rune@sorlandsreklame.no

Nils Petter Pedersen

Salgssjef & sånn
+47 952 46 226
petter@sorlandsreklame.no

Anja Flovild Lie

Tall & sånn
+47 469 76 022
anja@sorlandsreklame.no

Claude Arne Adriaenssens

Selger & sånn
+47 476 77 888
ca@sorlandsreklame.no

Kjell Ingebrethsen

Selger & sånn
+47 478 80 541
kjell@sorlandsreklame.no

Kari Salvesen

Selger & sånn
+47 485 08 306
kari@sorlandsreklame.no

Torbjørn M. Schmidt

Tekstiltrykker, lager & sånn
+47 459 57 165
lager@sorlandsreklame.no

Skilt og dekor

Tore Michaelsen

Leder skilt & sånn
+47 909 24 177
tore@sorlandsreklame.no

Bernt Pettersen

Produksjonsleder skilt & sånn
+47 469 77 876
bernt@sorlandsreklame.no

Vidar Løseth

Designer & sånn
+47 996 02 067
vidar@sorlandsreklame.no

Martin Levin

Smart designer & sånn
+47 406 206 22
martin@sorlandsreklame.no

J. Oskar Høines

Profileringsdesigner, Cnc & sånn
+47 917 78 321
oskar@sorlandsreklame.no

Daniel Andre H. Pedersen

Montør & sånn
+47 977 73 106
daniel@sorlandsreklame.no

Renate Fjeldsgaard

Montør & sånn
+47 476 59 316
renate@sorlandsreklame.no

Navid Nabizada

Montør & sånn
+47 911 26 426
navid@sorlandsreklame.no